0 312 235 52 41
ANKARA VİTRA
KURUMSAL
ANKARA WİNSA / VİPKA GRUP
HAKKIMIZDA
VİPKA GRUP  1996 yılında İdeal Yapı Dekorasyon firmasının kurucuları Orhan, Burhan ve Gökhan Çak kardeşler tarafından ümit, heyecan ve yüreklerde başarma arzusu ile bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

Firmamız her türlü pimapen kapı ve pencere sistemleri, sineklik sistemleri, cam balkon kapama sistemlerinin imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır.
2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2 Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını pimapen pvc,  sineklik sistemleri, cam balkon kapama sistemleri sektörüne yerleştirmede öncü olmuş  yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır.

2016 yılında siz değerli müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmak ürünlerimizi birebir görüp inceleye bilmeniz amacıyla yapımına başladığımız 400 metre kara büyüklüğünde mülkü kendimize ait  çayyolunun en büyük showroomlarından birini kuran firmamız burada, Pimapen pvc .sineklik cam balkon kapama ürünlerini sergilemektedir. Kısa sürede pimapen pvc,,  sineklik sistemleri cam balkon kapama sistemleri üretim ve Montajında Ankarada lider olan firmamızın bu başarısında beş temel unsur belirleyici rol oynamıştır bunlar;

Yaşamkent Mah. 3061. Cadde No:106
Vipka Plaza Çayyolu ANkara
İletişim